رد کردن لینک ها

هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان

هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان بستگی به عوامل مختلف دارد و بسیار متغیر است. در این مطلب برآنیم تا برای مشتریان گرامی یا علاقمندان این حوزه این عوامل را معرفی کنیم تا بهتر با این مسئله آشنا شوند و افراد حرفه ای را از غیر حرفه ای تشخیص دهند. لازم به ذکر است که این روش قیمت دهی تخمینی است و نمیتوان به عدد دقیقی با آن رسید.

برای استعلام قیمت دقیق حتما با شماره ۰۹۱۲۹۴۸۰۸۰۲ تماس بگیرید یا در صفحه تماس با ما روش‌های دیگر استعلام قیمت را مشاهده کنید.

عوامل موثر در هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان

با دانستن این عوامل بهتر میتوانید با نحوه قیمت دهی افراد مختلف آشنا شوید. همینطور افرادی که میخواهند با زمینه هزینه پیچ رولپلاک نما آشنا شوند و به تازگی کار خود را آغاز کنند میتوانند از این مقاله برداشت زیادی بکنند.

  • نوع پیچ مورد استفاده در اجرا
  • نوع ابزار مورد استفاده درنما ( هر چه نما ساده تر باشد هزینه اجرا کار کمتر می شود )
  • اجرای بتونه پشت پیچ ،همسان و همرنگ با سنگ نما
  • تعداد طبقات ساختمان
  • متراژ سنگ نما
  • نوع سنگ نما
  • ضخامت سنگ نما
  • ملات به کار رفته در پشت سنگ
  • میزان تراکم کوبش پیچ
هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان

همانطور که میبینید عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت و هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان تاثیرگذار است. نوع پیچ مصرفی در اجرای کار ، یا مثلا اجرای بتونه هم رنگ و ضد آب پشت پیچ جهت حفظ زیبایی نما و جلوگیری از نفوذ آب به پشت پیچ و تراکم کوبش پیچ رولپلاک همه به نوبه خود در کیفیت کار و قیمت نما ساختمان موثر است .

ارتفاع سازه ایران چگونه این هزینه را محاسبه میکند؟ این شرکت با بهره‌گیری از افراد مجرب و با سابقه در حوزه کار با طناب در ارتفاع هزینه را محاسبه میکند اما به دلایل ذکر شده (اینکه عوامل خیلی زیادی در قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان تاثیر دارند) این کار را به طور دقیق نمیتوان با پرسش و پاسخ از راه دور انجام داد و نیاز است تا کارشناسان ما در مکان ساختمان حضور یابند و از طریق مشاهده ساختمان به شما قیمت دقیق دهند. لازم به ذکر است ارتفاع سازه ایران قیمت بالایی برای این کار در نظر نمیگیرد و حامی مشتری است و بدون رضایت مشتری هیچ کاری را انجام نمیدهد.

البته در موارد زیادی کارشناسان ما میتوانند این قیمت را تخمین بزنند اما حاضر باشید تا سوالاتی درباره متراژ سنگ نمای استفاده شده در ساختمان و تعداد بالکن ها و … را پاسخ بدهید. با شماره ۰۹۱۲۹۴۸۰۸۰۲ تماس بگیرید.

مقایسه هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب و با داربست

در هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان با داربست شما در دو مرحله پرداخت هزینه میکنید. مرحله اول بستن داربست به ساختمان است تا بتوانند در آن ارتفاع کار کنند و مرحله دوم مربوط به پیچ رولپلاک است. اما در روش پیچ رولپلاک با طناب این پرداخت فقط در یک مرحله انجام میشود و آن هم اصل کار است یعنی فقط برای پیچ رولپلاک هزینه پرداخت میکنید. پس طبیعی است که در روش طناب هزینه پیچ رولپلاک نما کمتر از حالت با داربست است.

چرا پیچ رولپلاک نمای ساختمان؟

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

در مطلب دیگری در این باره صحبت شده که به چه دلیل افراد از این خدمت استفاده میکنند و چه چیزی باعث میشود ساختمان ها به این مشکل دچار شوند.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

بازدید و مشاوره اجرای کار رایگان می باشد.

همیطور میتوانید صفحه اینستاگرام ما را در اینجا مشاهده کنید:

ارتفاع سازه ایران

بازگشت به بالای صفحه