رد کردن لینک ها

خدمات و نمونه کارها

یکی از خدمات ارتفاع سازه ایران شستشو و نظافت انواع نما و سطوح مانند کامپوزیت، شیشه، سنگی ساختمان‌ها با دستگاه فشار قوی و شستشوی دستی، واتر سند بلاست که برای نماهای سنگی، آجری و سیمانی با استفاده از سیستم راپل و دسترسی با طناب انجام میشود است که برای زیباسازی کل ساختمان استفاده میشود و از زشت دیده شدن نمای ساختمان جلوگیری میکند.

این شرکت جهت ایمن سازی نما به وسیله پیچ رولپلاک سنگ نما با پیچ های تمام گالوانیزه و پوشش ضد آب و همرنگ نما روی پیچ‌های نصب شده و نصب سنگ های نما با استفاده از تکنیکهای دسترسی با طناب صنعتی و بدون داربست نیز تخصص دارد.

نورپردازی در ارتفاع برای ساختمان‌های بلند و کوتاه هم برای زیباسازی استفاده میشود و هم کاربردی است. در این رابطه ارتفاع سازه ایران خدمات نورپردازی در ارتفاع و نصب و تعویض انواع وال‌واشر و پروژکتور نما ارائه میکند.

نصب، نگهداری و کالیبراسیون تجهیزات مخابراتی و رادیویی روی دکل نیز یکی از خدمات این شرکت است.

در بسیاری از صنایع نیاز است که اموری در ارتفاع بلند انجام شود که ایمنی آن مسئله مهمی است و نیز نیازمند نیروی کار تخصصی است که بتواند این کار را در ارتفاع انجام دهد. ارتفاع سازه ایران مفتخر است خدمات تخصصی صنعتی، برش‌کاری، جوشکاری، عکسبرداری، فیلمبرداری، نورپردازی، نمونه‌برداری و … را ارائه دهد.

سایر خدماتی که این شرکت ارائه میدهد:

  • رنگ‌آمیزی نما و سطوح با رنگ‌های مخصوص نما، آکریلیک، سیلیکونی پایه آب، آب گریز، غبار گریز، کنیتکس، رنگ شیروانی آردواز و مقاوم به UV
  • مقاوم سازی و ضد آب کردن سطوح بیرونی ساختمان با انواع پوشش های عایقی، سیل سیلیکونی، خمیر سیلیکونی (تکسچر)، عایق های دو جزئی ، عایق رطوتی سفید Iso Plast
  • بند کشی نمای ساختمان، درز بندی وآب بندی نما کامپوزیت و شیشه نما با چسپ های سوپر سیلیکون و مقاوم در برابر UV
  • نصب تابلو و بنر
  • ارایه خدمات مخازن و فضای بسته، زنگ زدایی، رنگ صنعتی، نصب توری، میشینگ ایمنی در ارتفاع
استعلام قیمت
بازگشت به بالای صفحه